Iščite po spletni strani
BREZPLAČNA POŠTNINA ZA VSE NAKUPE NAD 40€
PRIDOBI POPUST S PROGRAMOM ZVESTOBE - SPORT&BONUS
Blog
17.02.2021.

Pridruži se naši ekipi!

Iščeš nove priložnosti? Si komunikativna oseba, ki je doma v svetu športa in mode in svoje navdušenje rada širi med ljudi? Imaš vsaj 1 leto delovnih izkušenj s prodajo v trgovini in osnovno poznavanje dela z računalnikom (Word, Excel)? 

Sport Vision d.o.o. je eno vodilnih podjetij na področju prodaje športne obutve in oblačil na slovenskem trgu. Naša ekipa se je pred dobrim letom dni pridružila ekipam iz osmih držav, v katerih prav tako lahko najdete trgovine Sport Vision. Prodajamo kakovostne izdelke svetovno najbolje uveljavljenih blagovnih znamk, kot so adidas, Nike, New Balance, Helly Hansen, Icepeak, Hoka, Puma, Under Armour, Colmar in mnoge druge, ki so našim zaposlenim v navdih in ponos.

Poslovalnice Sport Vision se nahajajo po celi Sloveniji. Ker se zavedamo, da je kakovostna obravnava naših strank vsaj toliko pomembna kot izdelki sami, so naša vrata vedno odprta za entuziastične prodajne svetovalce. Gre za dvoizmensko zaposlitev za polni delovni čas, ki se običajno začne s poskusno dobo 2 mesecev. Prednosti, ki jih ponujamo, so delo v urejenem in uspešnem podjetju z možnostjo zaposlitve za nedoločen čas in možnostjo napredovanja. Mesečno plačilo znaša med 900 in 1200 € (bruto). 

Če se prepoznaš v opisu zgoraj in želiš postati del naše ekipe, pošlji prijavo na email: rok.ts@amis.net.

Komentiraj

Trenutno nema komentara

Podobni članki

21.
Jul.
2021.
Blog
Poletne temperature ne ustavijo športnega duha! Izkoristite tudi hladnejše dni, predvsem pa nižje temperature zjutraj in zvečer in si za določe...
13.
Jul.
2021.
Blog
Izberite ene od teh kopalk in poskrbite, da boste to poletje na plaži ali ob bazenu izgledale ženstveno in elegantno.
12.
Jul.
2021.
Blog
Trendi se spreminjajo, a superge Air Max ostajajo naše najljubše ne glede na sezono. To so modeli, ki si jih želimo zdaj!
23.
Jun.
2021.
Blog
Čas je, da svojo poletno kolekcijo dopolnite s temi modeli. Za vas imamo neverjetne predloge!
14.
Jun.
2021.
Blog
V čem se bo letošnje evropsko nogometno prvenstvo razlikovalo od prejšnjih? O tem in drugih zanimivostih v današnjem blogu.
08.
Jun.
2021.
Blog
Blagovna znamka ASICS je ena tistih, na katere smo v svoji ponudbi najbolj ponosni.
24.
May.
2021.
Blog
Dnevi visokih temper se bližajo. S tem pa se bližajo tudi tekaška tekmovanja, ki jim boste s temi oblačili lažje kos. Spodaj so modeli, ki ne smejo zd...
04.
May.
2021.
Blog
Tek za mnoge ni najljubša telesna aktivnost, vsekakor pa je med najbolj zdravimi. Koristi teka so številne in nemogoče bi jih bilo v celoti izm...
28.
Apr.
2021.
Blog
Že 15 minut treninga je dovolj, da prebudite svoj center. Predstavljamo vam nekaj vaj pilatesa, ki vam obljubljajo močan in popolno oblikovan trebušče...
19.
Apr.
2021.
Blog
Superge so že dolgo časa nepogrešljiv kos vsakodnevnih kombinacij. Kot najbolj iskan tip obutve so začele izstopati nekaj sezon nazaj.